Ankara Oto Kılıf Satış ve Montajı

Ankara Oto Kılıf Satış ve Montajı

Oto Kılıf

Ankara’da Oto Kılıf ve Oto Döşeme hizmetleri sunan firmamızda oto kılıf satışı, oto kılıf montajı, oto kılıf dikim ve oto kılıf onarım işlemleri uzman personellerimiz tarafından yapılır. Firmamızda yüzlerce oto kılıf çeşidi bulunmaktadır. Aracınıza uygun kılıf çeşitlerimizi sizlere göstererek seçimini yaptığınız oto kılıfını ortalam olarak 45 dakika ile 1 saat arasında montaj etmekteyiz. Uzman personelimiz ile oto kılıfınız en hızlı şekilde montaj edilir. Oto kılıfınının belirli bölgelerini sabitleyerek kaymasını engellemekteyiz. İstediğiniz renk, istediğiniz desen oto kılıfını seçmeniz yeterlidir. Firmamızda her kalitede oto kılıf bulunmaktadır. Ucuz kılıflar, ortopedik kılıflar, kaliteli kılıflar, cepli kılıflar, vip kılıflar, kumaş kılıflar, spor kılıflar firmamızda bulunan bazı kılıf çeşitleridir. Oto kılıf ihtiyaçlarınız için sizleri firmamızda görmekten memnuniyet duyarız. 

Hemen Ara –> 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 <– Hemen Ara

Oto Döşeme

Oto Döşeme dikimi yapılan firmamızda, döşeme üzerinde oluşan yırtık, sökük, sigara yanığı, koltuk yüzeyinde oluşan herhangi bir deformasyon için tamir işlemleri itina ile profesyonel olarak yapılmaktadır.Gerek görülen durumlarda parça değişimi yapılır, parça değişimine gerek kalmayan durumlarda işçilik hizmeti verilerek problem ortadan kaldırılır.

Oto döşeme yada oto kılıf üzerinde meydana gelen hasarın sebebi müşterilerimiz ile paylaşılarak, gerekli tavsiyelerde bulunulur.

Hemen Ara –> 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 <– Hemen Ara

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

Translate » Çeviri