Oto Döşeme

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

Sektöründe öncü olan firmamız uzun yıllardır oto döşeme sektöründe hizmet vermektedir , ustalığımız ve işçiliğimizin iyi olması , müşteri sürekliliğini sağlayarak , firmamızı günümüze kadar getirmiştir. Firmamızda binek araç döşemesi, panelvan araç döşemesi, dağ araçları için koltuk döşemesi, klasik araçlar için oto döşeme hizmeti birçok kez yapılmıştır.

Koltuk yüz değişim işlemleri, koltuk yüz dikim işlemleri, koltuk döşeme tamir işlemleri, oto döşeme kolçak (kol dayama) montajı, oto döşeme başlık montaj işlemleri, oto döşeme iskelet tamir işlemleri, oto koltuk döşemesi sigara yanık tamir işlemleri, döşeme yatar mekanizma tamir işlemlerikızak mekanizması tamir işlemleri, koltuk emniyet kemeri montaj işlemleri firmamızda yapılan başlıca işlemler arasında yer almaktadır.Bunun dışında oto koltuk kılıfı satış ve montajı yapmaktayız.İstek üzre oto kılıf dikim işlemleri yapmaktayız.

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 Gül Oto Döşeme olarak firmamızda sıfırdan oto döşeme yapımı işlemi yapılmaktadır.Müşterimizin beğenmiş olduğu kumaşları bir araya getirerek, istenilen model ve istenilen renklerde kumaşlar ile dikim işlemi gerçekleştirilmektedir.Tüm bu işlemlerden önce ustamız tarafından ölçüler alınarak şablonlar çıkartılır, tüm dikim işlemleri bu şablonlar örnek alınarak yapılır.Bu sayede araç koltuğuna en iyi şekilde oturacak bir döşeme dikimi sağlanır.

Firmamız koltuk döşeme işlemleri dışında Tavan DöşemesiTaban DöşemesiKapı DöşemesiOto Kılıf hizmetleri ve malzeme satış işlemleri gerçekleştirmektedir.

Oto döşeme yapımında genellikle kumaş döşeme kullanmaktayız.Müşterilerimize de kumaş döşeme tercih etmelerini önermekteyiz.Bu önerimizin sebebi, vinleks ( suni deri ) ile döşeme işlemi yapıldığında kış aylarında soğuk ve yaz aylarında olabildiğince sıcak bir döşeme ile karşılaşırsınız.Kullanım durumu düşünüldüğünde bu durum pek hoşunuza gitmeyecektir.Kumaş döşemeler yaz-kış ortalama aynı sıcaklıklarda olur.Bir kaç dakika içinde rahatça ısınabilir.Kullanım yönünden daha iyi olduğu görüşündeyiz.

 En çok binek araç türüne sahip araç sahipleri firmamızı ziyaret etmektedir. Binek araç döşemelerini, okul servis aracı döşemeleri takip ederken, market ve alışveriş merkezi servisleri için oto döşeme işlemi bu araç türlerini takip etmektedir. Ayrıca birçok rent a car firmasına sıklıkla hizmet vermekteyiz. Firmamızın oto döşeme ve oto kılıf hizmetlerinden yararlanan rent a car firmaları zaman zaman taban döşemesi ve tavan döşemesi işlemleri için de firmamızı ziyaret etmektedir. Taksi duraklarında bulunan araçlar için genellikle oto kılıf hizmeti vermekteyiz. Taksisini yenileyen birçok taksici esnafı için aracının komple araç döşemesi işlemi yaptık. Döşemesini yapmış olduğumuz araçlar referans gösterilerek birçok yeni müşterimiz firmamızdan hizmet almaya devam etmektedir.

Oto döşeme hizmeti ile oto kılıf hizmeti arasındaki farklılıklardan bahsetmek isterim. Oto kılıf genellikle hazır dikim olarak firmamıza gelir, kaliteleri fiyatları ile doğru orantılı olarak artış sağlar. Hazır oto kılıflar için firmamızda araç sahibinin istediği tadilatlar yapılabilir. Oto kılıf araca montaj edilir. Oto kılıfın araca montaj işlemi yaklaşık olarak 45dk – 1 saat arası sürmektedir. Oto döşeme ise araç koltuğunda bulunan iskelet üzerine sırası ile taşıyıcı teller, araç oturak süngeri, araç sırt süngeri ve araç döşeme yüzünün dikilerek montaj edilmesi işlemidir. Bu işlemin içine istenildiği durumlarda oto başlık ve oto kolçak ( kol dayama ) malzemeleri bağlanır. Bu işleme oto koltuk döşeme işlemi denir. Bu işlem istenilen özelliklere bağlı olarak 1 gün ve daha fazla sürelerde yapılır.

Translate » Çeviri