Trafik Seti

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

trafikseti

 Trafik seti öncelikle aracınızın muayene zamanı geldiğinde,  muayene istasyonunda kesinlikle olması istenilen bir üründür. Trafik seti ürünü içerisinde bir adet reflektör, bir adet yangın söndürme tüpü, bir adet fener, bir adet kemer  ve plastik takoz bulunmaktadır. Herhangi bir arıza durumunda reflektör olası bir kazayı engellemek amacı ile aracınızın 3 – 5 metre gerisine koyularak, herhangi bir kazaya sebebiyet vermemek amacı ile kullanılır. Yangın tüpü olası bir yangın durumunda ilk arayacağınız araçtır, araç kendi aracımızda çıkmamış olsa bile farklı bir araçda çıkan ufak çaplı bir yangın için kullanılabilir. Fener karanlıkta aracınızı ve çevrenizi görmek için olmazsa olmazlardandır. Fenerin çalışıp çalışmadığı belirli sürelerde kontrol edilmelidir. Yokuş olan bir yolda aracınız arıza yapmış ise önlem amaçlı aracınızın kaymamasını sağlamak için tekerlerine takoz koyarak olası bir facianın önüne geçmiş olursunuz. Unutmayalım ki bu sette bulunan ürünler, her zaman aracımızda ihtiyaç duyacağımız ürünler değildir, fakat ihtiyacımız olduğu zaman kesinlikle aracımızda bulunması gereken bir settir. Set içinde iğne, sargı bezi gibi ürünlerde bulunmaktadır.  Lüx Trafik Seti ürünü, Tüvtürk Muayene İstasyonlarında yapılacak muayene işlemlerinden geçer.   

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

  Genellikle müşterilerimiz muayeneye gidecekleri zamanlarda araç trafik setini firmamızdan temin ederler. Muhtemelen araç muayeneden geçtikten sonrasında, bu setin fermuarı bir daha açılmamak üzere kapatılarak bagajınızın en ücra köşesinde saklanır. İlk kontrolü’de bir sonraki muayene zamanında yapılır. Trafik setlerinin içinde bulunan yangın tüplerinin kullanım sürelerine ve doluluk oranlarına bakarak, zaman zaman kontrol edilmesi gerekir. Set içinde bulunan reflektörün çalışır durumda olduğu zaman zaman kontrol edilmelidir. Sargı bezlerinin halen steril olarak durup durmadığı belirli aralıklarla kontrol edilmelidir. Set içinde bulunan tüm ürünlerin kontrollerini sağlamak her kontrolde yaklaşık olarak 1-2 dakikanızı alacaktır. Kontrol yaptığınız zamanlarda, trafik setinin olası bir durumda işinize yarayıp yaramayacağı konusunda emin olursunuz, herhangi bir eskime veya kullanılamaz durumda bir ürün var ise tamiri veya değişimini yaparsınız. Kontrol sağlamadığınız zaman, herhangi bir durumda trafik setini kullanmak istediğiniz zaman muhtemelen kullanılamayacak durumda olduğunu görerek, sürekli aracınızda taşımış olduğunuz seti kullanamayacaksınız. Tüm bu sebeplerden dolayı, belirli bir ücret vererek aldığımız ürünün bakımını da ihmal etmemeliyiz.

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 Aracımıza almış olduğumuz tüm ürünlerin zaman zaman kontrollerini sağlamalıyız. Sürekli kullanımını sağladığımız yerlerin genellikle rahatsızlık vermesi sonucu, bakımını veya temizliği yaparız. İstetme tekerleği gibi, trafik seti gibi bizim zor durumlarda işimize yarayacak malzemelerin kullanılabilir halde olduğundan emin olmamız gerekir. Firmamızda oto trafik seti satışı yapılır. Firmamızdan satın almış olduğunuz trafik setlerinin gerekli kontrollerini sağlayarak, herhangi bir arıza veya kaza sonunda önleminizi alabilecek durumda olduklarından emin olunuz. Firmamızda oto trafik seti satışı yapılır. Sizleri firmamızda görmekten memnuniyet duyarız.

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

Translate » Çeviri