Plakalık

plakalık

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 Arabalarımızın en önemli dış parçalarından birisi olan plakalar için, araç gövdesinde durmasını sağlayan plakalık adı verilen parçalara montaj edilir. Plakalık parçaları da araca monte edilir. Bu sayede plakalarımız plakalıklarımıza montaj edilmiş olur. Plakalıklar genellikle fabrika çıkışında plastik olarak araca monte edilerek çıkar. Plastikten yapılmış plakalıklar zamanla birçok dış etkene karşı koyamayıp yıpranmaya ve parçalanmaya başlar. Aracımız ile gün içinde birçok yerde yol alırız. Plakalığımızın kırılarak plakalarımızın düşmesi bizim için hoş bir durum olmaz. Plastik plakalıklara göre, metal olan bu plakalık türü daha sağlamdır. Dış faktörlere karşı daha dayanıklıdır. Sağlam bir montaj sonrasında herhangi bir problem yaşatmayacak ve plakalarınızın düşmesine sebep olmayacaktır.  Metal plakalıklar plastik plakalıklara nazaran daha şık bir görüneme sahiptir. Plakalık ürünümüz plastik olan standart plakalıklara göre daha sağlam bir üründür. Plakalık ürünümüzü birçok müşterimizin aracına monte ettik ve bugüne kadar herhangi bir şikayet almadık. Ürün genellikle çift olarak satılır, bir adet ön tamponda bulunan plakalık için, bir adet ise arka tamponda bulunan plakalık yeri için alınır. 

 Plakalık değişiminin yasal açıdan, herhangi bir problem oluşturmamaktadır. Aksine yıpranmış olan plakalıklar ile herhangi bir plaka kaybı yaşandığında, tekrar plaka çıkartma işlemleri için uğraşmak gerekecektir. Tüm bu durumların yaşanmaması için plakalık kontrolleriniz yaparak, zaman zaman yenileyerek önlem almanızı tavsiye ederiz.

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 Oto döşeme hizmeti ve oto kılıf hizmeti sunan firmamızda, araç yan aksesuarlarından plakalık satışı da yapılmaktadır. Mevcut oto döşeme problemlerinizde firmamız tecrübeli ekibi ile hizmet vermektedir. Web sitemizde bulunan menü üzerinden ” Ürünlerimiz ” ve ” Hizmetlerimiz ” sekmeleri üzerinden, mevcut ürünlerimizi, sunmuş olduğumuz hizmetleri görebilirsiniz. Tüm ürün ve hizmetlerimizde, müşterimize sunacağımız hizmetin başından sonuna kadar hangi işlemlerden geçeceği ve yaklaşık süreleri, hangi durumlardan dolayı bu hizmeti almaları gerektiğini, işlem sonrasında dikkat edilmesi gereken hususları elimizden geldiğince anlatmaya çalıştığımızı düşünmekteyiz. Firmamızda oto döşeme adına birçok hizmet sunulmaktadır. Başlıca oto döşeme işlerimiz oto tavan döşemesi kaplama, oto taban döşemesi kaplama, oto koltuk döşemesi, oto kapı döşemesi kaplama, bagaj kaplama işlemi, kaput altı izolasyon koruması gibi hizmetlerdir. Firmamız oto kılıf dikimi işlemi yapmakta olup, hazır oto kılıfı satışı ve birçok oto kılıf tamiratı işlemi yapmaktadır. Koltuk sigara yanıkları ve tavan sigara yanıkları için kaplama gerekirse kaplama yaparak, parça değişimi gibi işlemlerle çözülecek bir durum ise parça değişim işlemi uygulayarak olabildiğince müşterilerimize yardımcı olmaktayız. 

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 Oto kılıf ve oto döşeme üzerinde profesyonel olarak hizmet veren firmamızda birçok malzeme satışı yapılmaktadır. Satışı yapılan malzemeler arasında oto paspas çeşitlerimiz hemen hemen ilk sıralarda gelirken birçok malzeme oto paspas satışının hemen arkasında gelmektedir. Oto koltukları, oto kılıfları, kaplamalık kumaşlar, döşemelik kumaşlar, suni deri çeşitleri, pelüş çeşitleri, yalıtım malzemelerimizden ziftli keçe, ziftli kağıt, keçe gibi ürünler, sünger çeşitlerimizden araç koltuk oturak süngeri, araç koltuk sırt süngeri, plaka sünger, alüminyum yüzlü sünger gibi sünger malzemeleri, oto perde çeşitleri, oto emniyet kemeri, kalın lastik, duralit, mdf, oto döşeme yapıştırıcı çeşitleri gibi birçok ürünün satışı firmamızda yapılmaktadır.

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

Translate » Çeviri