Sigara Yanığı Tamiri

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

koltuksigarayanigitamiri

Koltuklarımız üzerinde meydana gelen herhangi bir yırtık yada sökük ister istemez gözümüze takılır. Bu durum koltuk üzerinde sigara yanığı olduğunda özellikle bakılmasa bile göze takılır hale gelecektir. Sigara külü araç koltuğuna temas ettiği anda büyüklüğüne göre hızlı bir şekilde koltuk yüzünü eriterek koltuk süngerine inmeye çalışacaktır. Durum böyle olunca koltuk yüzeyinde belirli bir bölgede yanık izi oluşturacaktır. İlk yanık belirli bir malzeme ile üzerine örtü örtülerek gizlenmeye çalışılsa da araç içinde sigara içme alışkanlığını bırakmadığımız sürece bu yanıkların devamı istemediğimiz halde gelecektir. Sayıları arttıkça artık değişim zamanının geldiğini düşünerek firmamıza veya bu hizmeti sunan firmalara ulaşarak, koltuk yüzü üzerinde kaç parçada yanık olduğuna göre farklı fiyatlar ile karşılaşırsınız. Nokta kadar yanıkların değişimi bile biraz zahmetli bir iştir. Öncelikle koltuk yüzeyi sökülür, sökülen döşeme araç dışına alınarak yanık olan parça döşeme yüzeyinden sökülür. Sökülen parça yerine uyacak şekilde ölçümler yapılır ve dikim işlemi gerçekleştirilir. Tüm bu işlemler sonrasında döşeme yüzü koltuk yüzeyine tekrar giydirilir. Anlatmış olduğumuz bu işlemler aracın kaç koltuğunda ve her koltuğun kaç parçasında sigara yanığı olduğuna göre değişim göstermektedir.

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 Sigara yanık tamirinden geçici olarak kurtulmanın en iyi yolu oto kılıf taktırarak aracın eski görüntüsünün alt tarafta kalmasını ve yeni taktırılan kılıfın dışarıdan görünmesidir. Firmamıza sigara yanığı ile gelen müşterilerimiz olduğunda, sigara yanıklarının koltuk yüzeyinin nerelerinde olduğunu saptayarak, istedikleri kadarını ve çoğu zaman hepsini onarıp, müşterilerimize koltuk yüzeylerini eski hallerine döndürerek veriyoruz. Bir takım oto döşeme ve kılıflar üzerinde bazen öyle bir noktada sigara yanığı oluyor ki, parça değişimi ile bile kurtarılamıyor. Böyle durumlarda döşeme yada kılıfın modeline uygun olacak şekilde kılıf üzerinde model olacak şekilde müşterimizden onay alarak malzeme eklemesi yapıp, dikim işlemleri gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz genellikle bu kadar iyi görüneceğini tahmin etmediklerini bildiriyorlar. Memnun bir şekilde firmamızdan ayrılıyorlar. 

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 Araç içinde sigara içilmesi günden güne yaygınlaşan bir durum haline gelmeye başladı. Durum böyle olunca ister istemez araç içinde farklı bölgelere sigara külleri , kimi zamanda sigaranın kendisi düşmektedir. Bu olay panik içinde bir yerlerin yanmasını engellemek maksadı ile müdahale etmemiz şeklinde bir çaba göstermemizi sağlıyor fakat durum genelde can sıkıcı bir hale geliyor. Biz müdahale edene kadar koltuğumuz çoktan yanmış oluyor. Böyle durumlarla karşılaşmamak için yapılacak durum belli olmasına rağmen yine de araç içinde sigara içmeyi tercih ediyoruz. Hal böyle olunca döşemelerimiz üzerinde meydana gelen irili ufaklı birçok yanık meydana geliyor. Firmamız bu yanıkların giderilmesi konusunda başarılı çalışmalar yaparak, müşteri memnuniyeti sağlamayı başarmaktadır. Koltuk döşemelerinizde yanıklar var ise firmamıza uğrayarak, oto koltuklarınız üzerinde bulunan yanıklar için tamir işlemi yapılmasını isteyebilirsiniz. Firmamızda sizleri görmekten memnuniyet duyarız.

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

  Oto döşeme üzerinde bulunan sigara yanıkları veya yırtılma ve sökülme gibi durumlarda yırtıklar daha fazla büyümeden, herhangi bir madde ile müdahale etmeden profesyonel yardım almanızı tavsiye ederiz. Bu konular hakkında müşterilerimizi bilinçlendirmek isteriz, bazı durumlarda kolaylıkla halledilebilecek olan yırtık ve sökükleri, kendi müdahaleleri ile kurtarılamayacak bir hale getiren müşterilerimiz de olmuştur. Profesyonel yardım almanızı tavsiye eder, firmamızda sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

Translate » Çeviri