Yumoş Halı

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

yumoshali

Yumoş halı adı ile bilinen oldukça kolay şekil alan ve kaplama işlerinde emen hemen bir numara olarak kullanılabilecek, akla ilk gelen malzemedir. Bu malzemenin genellikle kaplama maksatlı kullanıldığını sac, kaporta aksamları veya mdf, duralit vb. gibi malzemeler üzerinde herhangi bir zorluk vermeden kolayca kaplama maksatlı kullanılacağını bildirerek başlamak gerekir. Malzemenin kolay kullanımının yanında iyi de bir ustalık gerekir ki malzeme heder edilmeden istenilen yere göre güzelce kaplama yapılması mümkün olsun. Malzemenin yapısal olarak esnek bir yapıya sahip olduğunu ve bu yapının büyük bir avantaj sağladığını bilmek gerekir.

Yumoş halı malzemesi ile bugüne kadar birçok araç için komple araç içi kaplama yapımı sağlamış olduğumuzu bildirmek isterim. Yumoş halı malzemesi kullanılarak tavan döşemesi veya tavan kaplama işleminden tutunda kapı döşemesi kaplama ve araç içi yan kaporta aksamlarının kaplanmasına kadar tüm işlemlerde başarılı sonuçlar veren bir malzemedir. Yumoş halı çeşitlerimiz mevcuttur. Yumoş halılar zemini sac olan yerlerde kullanılabilir. Araç tavan kaplaması kapı döşemesi gibi yerlerde kullanılır. Yumoş halının esneklik özelliği olduğundan dolayı daha iyi şekil alır. Bu özelliği kaplama halıları arasında daha çok kullanılmasının sebeplerindendir. Zeminin pürüzsüz olduğu durumlarda, kolayca esnetilerek istenilen yüzey üzerinde sıvazlanarak pürüzsüz bir şekilde kaplama imkanı sağlar.

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 Yumoş halı malzemesi ile hemen hemen her zemin üzerinde kaplama yapılabilir, bu sebeple satışı ve işçiliğini oldukça fazla yapmış olduğumuz döşeme malzemelerimiz arasında neredeyse ilk bir yada iki içinde bulunan malzeme çeşididir. Oto döşeme malzemesi satışı ve oto döşeme hizmeti veren birçok firmaya tedarik sağladığımız yumoş halı malzemesi oldukça kullanışlı bir malzemedir. Dayanıklılık olarak taban için uygun olmayan bir malzemedir, bunun dışında ayak değmeyecek tüm alanlar için gönül rahatlığı ile kullanılabilecek bir malzeme cinsidir. 

Genel olarak firmamıza gelen müşterilerimizin araçlarının yan döşemeleri sac şekilde olduğunda ve tavan kısmı sac şekilde bulunduğu durumlarda oto döşeme yaptırmak istediklerini bildirmektedirler. Böyle bir durum ile gelen müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmet seçeneklerinden birisi olan yumoş halı ile kaplama  seçeneğini, müşterilerimize bildirmekteyiz. Genellikle bu durumdan hoşnut olan müşterilerimiz iş sonunda istedikleri şekilde bir görünüme kavuştuklarını söyleyerek firmamızdan ayrılmaktadır. Araç içinde bulunan alanların herhangi bir kaplama olmadan kullanıldığı durumlarda aracın yüzeyi en kısa zamanda çizilerek zedelenmektedir. Bu malzeme ile kaplaması yapılan araç içi çizilmeleri bir nebze olsun önleyerek aracınızın çeşitlli yerlerinde meydana gelecek ufak çaplı çizilmelere engel olarak daha iyi bir kullanım imkanı sağlar.

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

Yumoş halı ile kaplama yapmak araçtan araca göre değişkenlik gösterecek süreler alır. Kaplama yapılacak bölgenin büyüklüğü, kaplama yapılmak istenilen yerlerin adedi gibi durumlar kaplama işleminin süresini belirlemektedir. Araç marka ve modeliniz ile iletişim numaralarımızdan iletişime geçerek, sizin aracınız için kaplama işleminin ne kadar süreceği bilgisini ustalarımızdan alabilirsiniz. Kaplama yapılacak malzemenin özelliği ve renk çeşitliliği, tercih edilen renkler gibi durumlar hakkında bilgi almak için iletişime geçiniz. 

Günümüze kadar birçok araç için yumoş halı ile kaplama işlemi yapmış bulunmaktayız. Müşterilerimiz araçlarına yapılan kaplamalar sonucunda memnuniyetlerini firmamızdan ayrılırken de bildirmektedir, daha sonrasında başka araçlar getirerek bu araçlar içinde kaplama yaptırarak sonuçlardan memnun kaldıklarını bildirmektedir. Aracınızın içinde herhangi bir kaplama yok ise firmamıza uğrayarak yumoş halı kaplaması işleminden faydalanabilirsiniz.

Sizleri firmamızda görmekten memnuniyet duyarız. 

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

Translate » Çeviri