Paspas

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

paspas

 Oto döşeme malzeme satışı yapan firmamızda, oto paspas çeşitlerinin satışı yapılmaktadır. Her bütçeye uygun oto kılıfı firmamızda bulunmaktadır. Firmamızda farklı kalitelerde oto paspasları bulunur. Kalite arttıkça fiyatta artış sağlar. Oto paspasları set halinde çıkar, 2 adet tek ön paspas, arka iki paspas ve iki paspasın bağlantı noktasına yerleştirilecek bir bölüm vardır. Toplamda 5 parçadan oluşan setler, universal olarak isimlendirilir. Bu özellik birçok araca uyum sağlayacağını gösterir. 

 Firmamızda oto paspas satışı yapılmaktadır. Hemen hemen her kalite oto paspasımız mevcuttur. Plastik paspas , kauçuk paspas , havuzlu paspas çeşitlerimiz vardır. Plastik paspaslar en ucuz paspas çeşidimizdir ve tavsiye etmediğimiz ürün gurubudur , kışları donarak ayak altından kayma yapar. Kauçuk paspaslarımız tavsiye ettiğimiz üründür , kalitelidir , donma yapmaz. Havuzlu paspas çeşitlerimiz ise tavsiye ettiğimiz üründür , ayak altında bulunan pisliklerin paspasın havuzlu kısımlarında toplanarak paspas dışına gitmesini engeller. Aracınızda bir paspas yok ise , kullandığınız paspas eskidi ise firmamızdaki oto paspas ürünlerini görmenizi tavsiye ederiz.

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 Oto paspasları gri tonlarda, siyah renginde ve bej renginde firmamızda bulunur. Ucuz paspaslar genellikle taban döşemesi üzerinde kayarlar, nedeni ise plastik olmalarıdır. Kauçuk paspas modelleri plastik paspaslara göre çok daha az kayarlar. Oto paspaslarında tavsiye ettiğimiz ürün havuzlu paspas ürünüdür. Havuzlu paspas ürününün diğer paspaslara göre avantajı daha fazladır. Paspasın yapısında bulunan havuzlama sistemi etraftan gelecek toz ve taş parçacıklarını havuz kısmında toplar. Yağışlı havalarda ayakkabılarımızdan süzülen suyun havuz bölmesinde toplanmasını ve aracın taban döşemesine gitmemesini sağlar. Düz paspaslar üzerinde ayaklarımızdan gelen su ister istemez aracın tabanına gidecektir. Havuzlu paspaslar plastik paspaslara göre çok daha esnek ürünlerdir. Plastik paspaslar kış aylarında sertleşerek dümdüz bir parça haline gelirken, havuzlu paspaslar bu durumdan etkilenmeden esnekliğini korur.

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 Oto paspasları aracınızın içinde bulunan döşemeleri tamamlar ve aracınızın taban döşemesinin daha uzun kullanılmasını sağlar. Oto paspası alırken kaliteli bir ürün almak her zaman daha iyi olacaktır. Ucuz malzemeler kullanılarak yapılmış oto paspasları kullanım süresi boyunca kalitesiz olduğunu kullanıcıya hissettirirken, havuzlu ve kaliteli bir paspas kullanıcıya almış olduğu kaliteli ürünün faydalarını yaşatacaktır.

 Oto paspas ihtiyaçlarınız için firmamıza uğrayarak çeşitlerimizi gözden geçirebilirsiniz. Sizleri firmamızda görmekten memnuniyet duyarız.

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

Translate » Çeviri