Muşamba


Hemen Ara
 – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 

Muşamba malzemesi birçok alana hizmet veren malzeme çeşididir. Muşamba firmamızda en çok taban döşemesi yapımında kullanılır. Taban döşemesi muşambası olarak birçok firmaya irili ufaklı şekilde muşamba satışı sağlamaktayız. Muşamba malzemesi, bagaj kaplama işleminde de önemli rol alır. Genellikle taban döşemesi ve bagaj havuzları araç fabrikadan çıkarken montaj edilerek sahibine teslim edilir ve yaklaşık ömürleri vardır. Malzemeler bu ömürlerini tamamladıklarında firmamız ile iletişime geçerek, taban döşemesi yaptırmak istediklerini yada bagaj döşemesi yaptırmak istediklerini bildirirler. Böyle durumlarda ustalarımız araçtan araca değişkenlik gösteren fiyatlandırmamızı yaparlar. Bu fiyatlar hesaplanırken aracın yüzeyi, yapım kolaylığı yada zorluğu, kaç metre malzeme kullanılacağı, kaç parça malzeme kullanılacağı, bu malzemelerin dikimlerinin yapılması ve malzemenin zemine alıştırılması süreçlerini hesaplanarak ortaya çıkar. 

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

Taban döşemesi için firmamıza gelen aracın fiyat konusunda anlaşıldıktan sonra, koltuk döşemeleri araç dışına alınır. Eski taban döşemelerinin çıkarılması için gerekli bağlantılar ve gerekli düzenekler gevşetilir yada sökülür. Eski taban döşemesi araç dışına alınır. Zemin için uygulanacak herhangi bir işlem var ise bu aşamada yapılır. Araç tabanı ölçüleri alınır ve şablon parçalar oluşturulur. Oluşturulan parçaların yanlışlık olmaması için gerekli kontrolleri sağlanır. Herşey tamam olduktan sonra dikim işlemleri gerçekleştirilir. Dikim işlemi bittikten sonra araç üzerinde tekrar denemeler yapılır, fazla parçalar kesilir. Taban muşambası gerekli yerlere oturtularak, tekrar koltuk montajları yapılır. Bu işlem araçtan araca değişkenlik göstermekle birlikte ortalama olarak 3- 4 saat gibi bir zaman içerisinde yapılmaktadır. Bazı faktörler bu süreyi uzatabilmektedir. Örneğin zeminin ıslak olduğu durumlarda kuruma ve kurutulma süreleri bu işlemlerin dışında bir işlem olacaktır. Süre otomatik olarak uzayacaktır.

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 Firmamızda muşamba satışı yapılmaktadır. Muşambalar taban döşemesi ve bagaj döşemeleri için kullanılır. Ürünlerimizde renk ve desen çeşitliliği vardır. Muşamba malzemesinin temizliği kolaydır. Muşamba ürünümüz ile araç taban döşemesi yenileyebilir , bagajınızı daha sağlıklı bir görünüme kavuşturabilir , istenmeyen sıvı ürünlerin aracınıza dökülmesi durumlarında araç zeminine sinme olayının karşısına geçebilirsiniz. Dökülen sıvı malzeme kolayca silinerek herhangi bir yere bulaşmadan temizlenebilir. Muşamba parçaları birbirine dikilerek sağlam , dayanıklı ve kullanımı kolay hale getirilerek uygulanabilen malzemelerdir. İstenildiği durumlarda metre hesabı satışı da sağlanmaktadır.

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

Muşamba ürününü birçok araç için kullanmaktayız. Oto döşeme hizmetlerinde kullanmakta olduğumuz muşamba ürününün farklı kullanım alanları da mevcuttur. Örneğin, muşamba ürünü eskimiş ve düzeni bozulmuş eski iç ortam zeminlerinin üzerine, iç mekanlarda da kullanılmaktadır.Firmamızda satışı ve işçiliğini yapmış olduğumuz muşamba malzemesi ile ilgili renk, desen , fiyat bilgileri gibi konularda bilgi almak için firmamızda sizleri görmek isteriz. 

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

Translate » Çeviri