Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi
GÜL OTO DÖŞEME GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle , internet dünyasında firmamızla ilgili herhangi bir görsel , yazı , video , bilgi , vs. içerik yerine geçebilecek , içerik değeri taşıyan , site , sayfa , link , vs. kullanımlarında işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.
Bilgilerin Kullanılması ve Korunması
Gül Oto Döşeme adı altında varlık gösteren firma,site,sayfa,grup,sosyal ağlar,formlar, vs. müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, e-posta, telefon,vb.) sizlerden talep etmektedir.   Toplanan bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb.), dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında Gül Oto Döşeme adı altında varlık gösteren firmamız bünyesinde kullanılmaktadır.  Gül Oto Döşeme adı altında varlık gösteren firmamız, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.  Gül Oto Döşeme adı altında varlık gösteren diğer şirketlerin, toplamış olduğu bilgi ve belgeler üzerinde sorumluluk kabul etmemekteyiz.Firmamızın resmi web sitesi www.gulotodoseme.com adresidir , bu site ve internet ortamındaki sosyal ağlar , web siteleri , web sayfaları gibi varlıklarımızın güvenliğinin tehlikeye girmesi yada aşılması durumunda kullanıcı bilgileri , özel bilgiler vs. gibi tutulmuş hiçbir verinin çalınması , değiştirilmesi , dağıtılması gibi durumlarda sorumluluk kabul etmemekteyiz. Herhangi bir bilgi, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.  İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar Gül Oto Döşeme adı altında varlık gösteren firmamızın sorumluluğunda değildir. 
Üçüncü Parti Site – Uygulama Bağlantılarına (Linklere) Dair
Gül Oto Döşeme adı altında varlık gösteren firmamız, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.
İletişim
Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.   Gül Oto Döşeme Adres:İvedik Organize Sanayi 88 Oto Sanayi Sitesi 1.Bölge 1521.Cadde (Eski 746.Sokak) No:5 Yenimahalle/ANKARA
Tel: +90 312 394 26 70 Cep: +90 506 173 49 21
Mail adresi: abdulsamet-1993@hotmail.com

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

Translate » Çeviri