Ankara Oto Döşeme Hizmetleri

Ankara Oto Döşeme Hizmetleri

 Hemen Ara –> 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 <– Hemen Ara

Ankara’da bulunan firmamız , oto döşeme sektöründe kendini göstermiş firmalar arasında yer almaktadır. Oto döşeme sektöründe birçok kullanıcıya hitap eden ürünler üreten ve bu ürünlerin satışını, montajını, bakımını yapabilecek seviyede personeller yetiştirerek, profesyonel ekibi ile hizmet sunmaya devam etmektedir. Ankara bölgesinde birçok firmaya, toptan yada perakende malzeme satışı ve oto kılıf satışı yaparak sektörde ihtiyaç karşılama potansiyeline sahip bir firmayız. Arz ve talep doğrultusunda döşeme hizmetlerini bir ileri seviyeye çıkarak , yenilikler ve güncellikler ile insanların karşısına çıkması için , firmamızdan Ankara ve şehir dışı pek çok firmaya güncel tasarımlara ait yeni ürünlerin satışı yapılmaktadır. Ankara içinden yada dışından hangi firma olursa olsun, kargo gönderimi yapmadan istek doğrultusunda istenilen ürünlerin hazırlanarak firmamızda elden teslim edilerek, olası problemlerin yaşanmasını önlemekteyiz.

Firmamız sanayi bölgesi ve civar sanayilerden gelen müşteri ve firma yönlendirmeleri ile ciddi oranlarda oto taban döşemesi ve oto tavan döşemesi işi yapmaktadır. Bunun yanında zaman zaman yapmış olduğumuz işleri referans olarak gösteren müşterilerimizin yönlendirmeleri ile firmamıza ulaşarak , araçlarının komple koltuk , taban ve tavan döşemeleri , kolçak ve başlıkları, araç perde sistemi , bagaj kaplama ve kaput altı izolasyon gibi işlemlerin hepsini tek pakette satın alarak yapılmasını isteyen müşterilerimiz vardır. Firmamızın açılış yılların günümüze kadar oldukça fazla yol aldığımızı bilerek, sürekli gelişime açık bir şekilde tüm işlemlerimizi olağan hızı ile devam ettirmekteyiz. Yakın gelecekte oto döşeme işlemleri daha da gelişim sağlayarak, işlemlerin daha kolaylaşması ve daha ucuz fiyatlara daha kaliteli hizmetler sunma imkanımızın olacağına inanan bir firma olarak, geçmişte yapmış olduğumuz hizmetlerden gurur duyuyor, gelecekteki işlerimizde hata payını en aza indirgeyerek müşteri memnuniyetinin zirvede kalmasını sağlıyor olacağımıza inanıyoruz.

Hemen Ara –> 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 <– Hemen Ara

Firmamızda yapılan işlerin tümünün görsel olması sebebi ile anlık olarak müşterilerimizin memnuniyet seviyesini algılayabiliyoruz. Bu işimizin güzel yanlarından biridir. Hata yapma oranımızı, yapmış olduğumuz hatanın anında anlaşılarak düzeltilmesine olanak sağlamaktadır. Dolayısı ile müşterilerimizin fikirlerini anlayarak firmamızdan mutlu olarak ayrılmalarını sağlamaktayız. İşimiz gereği insanlarla sürekli alışveriş içerisindeyiz , işimizin bitiminde hak ettiğimiz ücreti aldığımız için son sözü her zaman müşterimiz söyleyerek firmamızdan ayrılmaktadır. Bugüne kadar firmamızdan mutsuz ayrılan herhangi bir müşterimiz olmadı. Bu demek değil ki müşterilerimiz firmamızdan ayrıldıktan sonra mutsuz olduklarını dile getirmiyorlar. Örneğin firmamızda tavan döşemesini kaplattıran fakat montajını yaptırmayan bir müşterimiz gayet mutlu şekilde firmamızdan ayrılırken , tavan döşemesinin montajı sırasında yanlış yapmış olduğu müdahaleler sonrasında tavan döşemesinin yüzeyini bozarak dönüş sağlayabiliyor. Bu durumda elimizden herhangi bir şey gelmez. Bizim her müşterimize tavsiyemiz işi bilen kişiye yaptırmaları olacaktır. Tavan döşemesi yada herhangi bir işlemde sökülmesinden takılmasına kadar ki tüm aşamaları firmamızda yapılmış olan herhangi bir araçtan kötü yorum, olumsuz kelimeler, mutsuz tavırlar almadık. İşin kaplama kısmını firmamızda yaptırıp, montajını kendisi yapmaya çalışan müşterilerimizde oldukça fazla, onlarca mutlu müşterimizin yanı sıra zaman zaman mutsuz müşterilerimizde olmaktadır. İşimizi iyi yaptığımızı biliyoruz, nadiren de olsa hata yapıyoruz. Eğer ki hata kaynağı bizden kaynaklı ise gerekli düzeltmeleri uygulamaktayız. Firmamızda karşılaşmış olduğumuz her türlü müşterimiz yada her türlü sorun bizim için önemli birer tecrübedir. Tecrübemiz kadar kaliteli iş yapabilmekteyiz. Yapmış olduğumuz işlerden, vermiş olduğumuz hizmetlerden gurur duyarak, hak ettiğimizi düşündüğümüz kadar karşılık bekleyerek oto döşeme sektöründe hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Hemen Ara –> 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 <– Hemen Ara

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

Translate » Çeviri