Perde

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

Otomobil perdeleri araç camları hizasına montaj edilerek, açılır kapanır şekilde kullanılabilmesi sağlanacak ray sistemine sahiptir. Perdeler montajı yapılan 2 adet ray içine geçirilerek gerekliği gerginliği sağlanır. Gergin bir şekilde takılan perdeler, bir hareket ile açılabilir veya kapatılabilir. Kapatılmış perdeler tam ortadan, kumaş bir kemer ile toplanabilir. Perdeler araç üzerinde ön cam, şoför tarafındaki cam ve öndeki tekli diğer camı kapatmaması gerektiği için bu camlara montaj edilmezler. Şoförün görüşünü etkilemeyecek diğer tüm camlar için perde montajı yapılabilir. Montaj işlemleri araçta bulunan cam sayısına göre zaman alacak şekilde hesaplanır. Binek araçların çoğunda 3 cam için takılırken, istenildiği durumlarda kelebek camlar içinde takılabilir. Oto perdeleri set halinde firmamıza gelir. Setlerin üzerinde araç marka ve modelleri belirlidir. Hemen hemen her aracın cam uzunluğu farklıdır. Bu uzunluklar baz alınarak, perde üretiminde yapılan kızakların uzunlukları ayarlanır. Uzun kızakların küçültülerek kullanılması mümkündür, fakat kısa olan kızakların uzatılması mümkün değildir. Telefon ile iletişime geçerek aracınıza uygun perde sisteminin olup olmadığı konusunda bilgi alabilirsiniz.

 Oto perdeleri genellikle gri ve gri tonlarında firmamızda bulunur. En çok kullanılan ve güneşe en dayanıklı, en geç renk atan renk gri rengi olduğu için firmamız genellikle gri ve tonlarını hazırda bulundurmaktadır. Oto perdeleri aracınızın dışarıdan görünmesini engelleyerek, dışarıdan gelecek güneşi de en iyi şekilde perdeleyerek, içeri girmesini engelleyecektir. Oto perdeleri genellikle yaz ve ilkbahar aylarında yoğun güneşten korunmak maksadı ile kullanılır. Arka koltuklarda aracınızda kimse bulunmasa bile perdelerinizi kapatarak yaz sıcağında olabildiğince araç içini serin tutmanızı sağlar. Aracınızda herhangi bir malzeme veya önemli eşya bıraktığınız durumlarda, perdelerinizi kapalı bulundurarak bir nevi önlem almış olursunuz.  Oto perdeleri genellikle bir kez montaj edildiğinde uzun bir zaman kullanılabilecek bir malzeme türüdür. Oto döşeme perdelerinin montajları aşamasında, camlarınıza en yakın yerlere, alt kısımdan ve üst kısımdan, perde vidası yardımı ile rayların montaj işlemi gerçekleştirilir. Perde vidaları normal vidalardan daha kısa ölçülere sahip, ray sistemine rahatlıkla montaj olacak şekilde tasarlanmış, rayı araç kaportasına yaklaşık olarak 2-3 mm kadar delerek sabitleyecek küçük bir vidadır. Her rayın uzunluğuna göre raya kaç adet vida atılacağı değişim göstermektedir. Minimum 2- 3 adet vida atılarak sabitleme yapılabilmektedir. Sağlam olması için 4 – 5 adet vida atılması yeterli olacaktır.

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

  Oto perdeleri bundan birkaç yıl öncesinde hızla vermiş olduğumuz hizmetlerden birisiyken günümüzde bu işlem oldukça yavaşlayarak devam etmektedir. Oto cam filmleri çıktıktan sonra neredeyse yarı yarıya bir talep azalması olmuştur. Fakat günümüzde birçok kişi araç perdesi kullanmaya devam etmektedir. Yeni talepler her ne kadar azalmış olsa da bitmiş durumda değildir. Mümkün olduğunca müşterilerimizin taleplerine uygun ürünleri tedarik ederek, işlerinin firmamızda çözülebilmesi için çabalıyoruz. Oto perdesi montajı yaptırmak isteyen müşterilerimiz telefonlarımız aracılığı ile iletişime geçerek bilgi alabilir. Oto perdesi satışını birkaç firmaya daha yapmaktayız. İstedikleri model ve marka araçlar için oto perdesi tedarik ederek, satışını sağlamaktayız.

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

  Birçok araç modeli için firmamızda perde rayı değişim işlemi ve perde kumaşı elimizde mevcut ise perde kumaşı değişim işlemi sağlamaktayız. Oto perde satın almak isterseniz, firmamızda sizleri görmekten memnuniyet duyarız.

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

Translate » Çeviri